پیشگویی جنگ در ایران

پیشگوی روسی از احتمال وقوع جنگ در ایران در سال 2014 خبر می دهد
 
آقای "پاول گلوبا" از اخترشناسان مشهور روسیه درباره ی وقایعی که در سال 2014 میلادی اتفاق خواهند افتاد 

آقای "پاول گلوبا" از اخترشناسان مشهور روسیه درباره ی وقایعی که در سال 2014 میلادی اتفاق خواهند افتاد می گوید:

"امسال ما باید منتظر بحران هایی همچون افسردگی گسترده ی اجتماعی، نابسامانی اوضاع و درگیری های نظامی در جهان باشیم."

لازم به ذکر است که بر اساس پیشگویی های انجام شده از سوی وی، این وقایع در ماه نخست ماه مارس میلادی و درست پس از پایان بازی های المپیک زمستانی سوچی اتفاق خواهند افتاد.

وی در ادامه ی پیشگویی های خود می گوید:

"در بسیاری از کشورهای خاورمیانه، تظاهرات انقلابی و جریان های ائتلافی به راه خواهند افتاد و کشورهای سوریه و یمن در تیراس این جریانات خواهند بود. در کشور ایران نیز جنگ آغاز خواهد شد و جهان از عملیات و حملات تروریستی بیداد خواهد کرد.

بحران های اقصادی در دنیا شدیدتر شده و از ارزش بسیاری از محصولات کاسته خواهد شد. سپس در سال 2015 میلادی شاهد کاهش اساسی قیمت دلار در جهان خواهیم بود. در سالی که به "اسب چوبی کبود" معروف است، کاهش قیمت نفت نیز پیش بینی می شود. این مسئله می تواند برای کشورهایی که اقتصاد و منبع درآمدشان به صادرات طلای سیاه وابسته است، به معضلی تبدیل شود.

از این گذشته، تابستان سال جاری میلادی، کره ی زمین با بلایایی طبیعی همچون زمین لرزه، سیل، سونامی و حتی افزایش سوانح هوایی رو به رو خواهد شد. همچنین در سال 2014 سرانجام پزشکان موفق خواهند شد راه درمانی برای بیماری سرطان پیدا کنند و دانشمندان فیزیک هوافضا نیز اکتشافات کیهانی بزرگی خواهند نمود. این وقایع به یکی از مهمترین اکتشافات بشر در قرن بیست یکم تبدیل خواهد شد.

یادآور می شویم که سال اسب با خوش یمنی در روابط اجتماعی مردم همراه خواهد بود. بدین ترتیب که در سال جاری، بسیاری از انسانهای مجرد سرانجام خواهند توانست نیمه ی گمشده ی خود را پیدا کنند. این را می توان سال تحکیم روابط زناشویی نیز نام نهاد.

سال 2014 همچنین سال خوبی برای فعالیت های علمی، توسعه کارخانجات و تولید، افزایش تحقیقات و آزمایشات، گسترش سفرهای اکتشافی و در یک جمله، سال بسیار خوبی برای هر آنچه که بر اطلاعات بشر می افزاید خواهد بود.

لازم به ذکر است که پیش بینی انسانهای فرابین، پیشگو، آینه بین و ستاره شناسان درباره ی سال 2014 با یکدیگر تفاوت دارد. برخی از آنها از آغاز عصر جدید یخبندان در جهان می گویند. امسال نیز همچون سالهای گذشته، در کره ی زمین شاهد طوفان های خانه برانداز، بارش های سیل آسا و زمین لرزه های خانمان سوز خواهیم بود. گفته می شود که اکثر این اتفاقات، نقاط همجوار اقیانوس آرام را تهدید خواهند کرد.

پیش بینی های سال جدید درمورد روسیه کمی امیدوارانه تر است. بسیاری از انسانهای فرابین از توسعه و پیشرفت کشور روسیه در سال جدید سخن می گویند. برای مثال خانم "ماریا دیوال" از آینه بین های فرانسه، یقین دارد که در سال 2014، روسیه به ثروتمندترین ابرقدرت جهانی تبدیل خواهد شد. این در حالی است که این موفقیت ها حاصل درگیری هایی خواهد بود که روسیه با دیگر دولت ها خواهد داشت، بطوری که ممکن است حتی این درگیری های نظامی باشند.

آقای "ادگار کیسی" یکی از پیشگویان آمریکایی بر این عقیده است که در سال 2014، انسانها با موجودات فضایی ارتباط برقرار کرده و قادر خواهد بود در زمان سفر کنند. وی حتی اقدام به طراحی لوگو و نشان سازمان ارتباطات فضایی در آینده نموده است. در این آرم نقش یک زن و مرد در گویی شیشه ای دیده می شود.

آینه بین مشهور بلغاری "وانگا" در پیشگویی های خود در رابطه با سال 2014 میلادی اشتباه کرد. وی این زمان را پایان جنگ جهانی سوم پیشگویی کرد که باید در سال 2010 آغاز می شد. به گفته ی وی، جنگ جهانی سوم در سال 2010 و با استفاده از جنگ افزارهای شیمیایی و هسته ای باید به راه می افتاد.

در آخر باید گفت که به نظر می رسد که بهتر است بسیاری از پیشگویی ها به حقیقت نزدیک نشوند.

/ 0 نظر / 2243 بازدید